Жалюзі день і ніч від Вікна ТОП в Рівному, Балкони під ключ, ролети!
X

Залишити заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин!





Вікна ТОП
Головна Про нас Відгуки Новини Контакти
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦIЮ
Інтернет магазин


Вікна Балкони під ключ у Рівному Жалюзі наші роботи Ремонт вікон

Двері вхідні (ПВХ/БРОНЬ) Захисні роллети (Ворота) Фасади Рівне Балкони під ключ у Луцьку День ніч та тканинні ролети Дачний будинок під ключ

(098) 400 14 55

(068) 143 95 00

(095) 400 14 55



Що ми пропонуємо?

Вікна любих видів Вікна любих видів

Вікна любих видів Балкони під ключ

Вікна любих видів Жалюзі День-Ніч

Вікна любих видів Роллети та штори

Вікна любих видів Ремонт вікон

Вікна любих видів Двері вхідні

Вікна любих видів Захисні роллети

Вікна любих видів Фасади Рівне

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Дізнатися вартість!




Вікна ТОП


(095) 400 14 55

(068) 143 95 00

(098) 400 14 55


Що ми пропонуємо?

Балкони під ключ Вікна любих видів

Балкони під ключ Балкони під ключ

Балкони під ключ Жалюзі День-Ніч

Балкони під ключ Роллети та штори

Балкони під ключ Ремонт вікон

Балкони під ключ Двері вхідні

Балкони під ключ Захисні роллети

Балкони під ключ Фасади Рівне


ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ


Дізнатися вартість!




Замовити
дзвiнок



Жалюзі день і ніч від Вікна ТОП в Рівному



Ціна від 550 грн

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ


Наші роботи

Жалюзі «День-ніч» ідеально підходять для прикраси вікна як квартири, так і приватного будинку. Вони універсальні: їх можна використовувати у вітальні, спальні і кухні. Такі жалюзі можна встановити самостійно, треба тільки знати як це зробити.

Що ж це таке жалюзі день і ніч?
По-іншому їх називають штори «Зебра» або рулонні жалюзі. Вони несуть в собі цікаву і новаторську ідею. Складаються «День-Ніч» з чергуючих смуг щільного, світлонепроникного матеріалу венге і такої ж ширини напівпрозорих смуг, найчастіше виготовлених із сітки, тюлю або вуалі. Все це кріпиться на вал зверху і при прокручуванні механізму можна отримати три варіанти розвитку подій.

При першому варіанті все темні смуги перекривають світлі до отримання повної темряви. Другий варіант: смужки частково перекривають один одного і створюється м’яке освітлення. Третій варіант передбачає повну прокрутку валу для відкриття в приміщення зовнішнього світу. Такі жалюзі підходять для житлових приміщень, особливо спалень, дитячих або інших кімнат, які необхідно занурити в темряву. Дуже практичний матеріал, з якого виготовлені штори, простота в догляді і довговічність роблять рішення придбати ці жалюзі дуже розумним.

З яких матеріалів вони зроблені?
Використовується міцний і гнучкий поліестер, який не вигоряє на сонці. Крім цього, жалюзі день і ніч бувають напівпрозорими і непрозорими. Напівпрозорі призначені для захисту від яскравого сонця, при цьому в приміщенні завжди буває світло, а світло стає спокійним і не ріже очі. Більш щільні, непрозорі жалюзі не тільки забезпечують захист від сонця, але і можуть занурити приміщення в майже повну темряву. Установка на пластикові вікна Сам процес займе всього кілька хвилин.

Головне, дотримуватися простих правил:
• Спочатку необхідно зібрати жалюзі.
• Потім встановити кронштейни з керуючої сторони.
• Тепер можна кріпити пристосування, коригувальні рівень і стан ланцюжка, а також відрегулювати процес намотування штори на бобіну, якщо вона, з якої-небудь причини, йде з перекосом.
• На закінчення зібрати кронштейни повністю, прикрасивши їх спеціальними декоративними кришками.

Наші фахівці Вікна ТОП швидко підберуть потрібні Вам жалюзі день і ніч або ролети і за бажанням встановлять їх під ключ!

Ролети день-ніч: яку тканину обрати?

Своєю назвою жалюзі день і ніч завдячують смугастій текстильній основі, що дозволяє застосувати новітню технологію контролю кількості світла у приміщенні. Тканинна складова – це також один з основних факторів, що відповідають за естетичність, функціональність і довговічність ролет день-ніч. Неправильний вибір матеріалу загрожує швидким зносом, передчасною втратою кольору та деформацією полотна. Саме тому, перед тим, як обирати штори, проаналізуйте, які характеристики текстильної складової є для вас найважливішими:
• Міцність – здатність матеріалу не псуватися під впливом певних механічних дій;
• стійкість до деформації – можливість зберігати первинну форму упродовж тривалого терміну експлуатації;
• стійкість до вологості, впливів сонячних променів та інших факторів (для цього основу зазвичай обробляють спеціальними просоченнями: антистатичними, пило-та вологовідштовхувальними, а також такими, що протистоять вигорянню тканини під дією сонячних променів);
• простота в догляді, невибагливість в очищенні;
• низькі показники усадки.

На кожну з цих ознак варто зважати, підбираючи полотно для ролет день-ніч. Оскільки сучасний ринок пропонує жалюзі з найрізноманітніших тканин, важливо ґрунтовно проаналізувати всі «за» і «проти» кожного виду:
1. Поліестер. Цей матеріал створюється на синтетичній основі, що робить його практичним рішенням для виробництва штор. Поліестер частково пропускає світло, він довговічний і практичний. Такі рулонні штори невибагливі в догляді, легко очищаються від забруднень, вирізняються помірною вартістю, мають естетичний зовнішній вигляд, а також випускаються в різних відтінках, з візерунками і без них.
Основні переваги поліестеру:
• низька усадка під час прання;
• антистатичність (навіть без додаткових просочень);
• хороша здатність до поглинання та відбиття світла;
• міцність.

Поліестер використовується як самостійно, так і в сукупності з іншими тканинами. Комбінувати його можна з такими матеріалами:
• З віскозою – створює унікальну фактуру, що візуально нагадує рисовий папір. Таке полотно чудово доповнює інтер’єр у японському стилі.
• З сатином – добре зберігає форму, м’який і приємний на дотик.
• З натуральною бавовною – демонструє мінімальні з можливих показників усадки – не більше 1,5-2%. Додатковий плюс такого поєднання – довговічність.

2. Бавовна і льон. Це натуральні тканини, вироби з яких – оптимальний вибір для тих, хто планує створити інтер’єр в етно або еко стилі та вважає за краще використовувати для оздоблення оселі природні матеріали. Це найбезпечніші та найекологічніші матеріали. Ролети день-ніч з бавовни та льону рекомендується вибирати для приміщень з оптимальним рівнем вологості. Вони ідеальні для вітальні та спальні, але не надто практичні для ванної та кухні, тому що під дією вологи деформуються і втрачають естетичність. Полотна з натуральних тканин вибагливіші у догляді, але їх переваги незаперечні:

• не перешкоджають вентиляції, тому що добре пропускають повітря;
• мають середню світлопроникність, тому «працюють» як природні розсіювачі сонячних променів у приміщенні, роблячи денне світло м’яким та приємним для зору.
• гіпоалергенні, натуральні.
Обмірковуючи всі переваги та недоліки тканинних основ для ролетів, пам’ятайте, що комбінування різних матеріалів дозволяє домогтися високої міцності й надійності в експлуатації полотна. Саме тому, якщо вам важко обрати між натуральними та синтетичними тканинами, ви завжди можете зупинити свій вибір на текстилі змішаної основи, який буде оптимальним не лише за ціною, але й за рівнем якості, практичності та естетичного вигляду.

Жалюзі день-ніч: що впливає на вартість?

Жалюзі день-ніч зазвичай коштують дорожче, аніж звичайні рулонні штори, що виправдано, адже тканини на їх виготовлення використовується вдвічі більше. Така модель потребує не одного, а двох шарів текстильного полотна. Однак ціна таких ролетів залежить й від інших факторів. Саме тому будьте готові, що конкретну вартість жалюзі продавець озвучить вам лише після того, як буде виконано вимірювання прорізу вікна, обрано тип тканини і фурнітуру, уточнено деталі доставки та встановлення конструкції. Здійснюючи вибір, зверніть увагу на основні чинники, що формують ціну ролетів:

1. Габарити. Розміри жалюзі – перше, від чого залежить їх вартість. Чим більша конструкція, тим більше витраченого матеріалу, відповідно, дорожче.

2. Механізми. Змінювати положення штор день-ніч можна за допомогою спеціального ланцюжка, який дозволяє рухати смугасте полотно вгору-вниз, регулюючи кількість світла в приміщенні. Такий варіант механізму буде дешевшим. Однак, якщо ви бажаєте досягти максимального комфорту, то за додаткову плату ролети можуть оснащуватися електроприводом, що дозволить керувати шторами дистанційно за допомогою електронного пульта.

3. Фурнітура. Комплектуючі від відомих європейських брендів гарантують якість та довговічність експлуатації, але вони коштують дорожче, аніж китайські аналоги. Крім того, стандартна фурнітура з білого або коричневого пластику буде коштувати дешевше, аніж їх аналоги зі сталі, бронзи чи дерева.

4. Текстиль. Полотно ролет може бути гладеньким, або рельєфним, блискучим, чи матовим, мати перлове напилення. Це теж впливає на вартість. Наприклад, за частково затемнену тканину ви заплатите менше, аніж за текстиль з ефектом повного затемнення. Країна-виробник – ще один фактор формування ціни. Найдешевші полотна, як правило, потрапляють до нас від китайських виробників. А ось тканини з Англії чи Німеччини обійдуться покупцеві дорожче. Склад текстилю – теж питання фінансів. Повністю синтетичне полотно буде коштувати дешевше, аніж тканина з додаванням таких натуральних матеріалів як бавовна та льон.

5. Продавець. Купувати жалюзі у представників виробників зазвичай вигідніше, аніж користуватися послугами мережевих гіпермаркетів, чи звичайних магазинів. Офіційні дилери не створюють штучних націнок на товар, тому що працюють з виробником напряму, без посередників. Вони проходять багатоступеневу програму підготовки, мають відповідний сертифікат та зобов’язані продавати лише оригінальну продукцію, забезпечуючи клієнтам якісне сервісне обслуговування.

Жалюзі день-ніч звично коштують дорожче, аніж звичайні рулонні штори, однак дешевше, аніж плісе. Такі ролети – ідеальне рішення для приватних будинків та офісів. Асортимент тканини та фурнітури для цих штор здивує навіть найвибагливішого покупця, тому ви завжди зможете обрати для себе оптимальний варіант, який задовольнить ваш естетичний смак, буде якісним та довговічним, однак не спустошить гаманець.

Ролети день-ніч: як обрати?



Ролети день-ніч – це ідеальне рішення для тих, хто хоче по-сучасному декорувати вікна власних оселі, офісу, закладу харчування, чи іншого приміщення. Для створення таких рулонних штор використовують два шари тканини, що створена з прозорих та цупких світлонепроникних смуг, котрі чергуються між собою. Завдяки їх плавному переміщенню, можна регулювати затемнення інтер’єру до потрібного ступеня. Матеріали, що застосовують для створення ролетів день і ніч, зазвичай приваблюють покупців своєю багатофункціональністю, елегантністю, а також довговічністю та високим ступенем якості не лише механічних систем, але й самого текстилю. Однак, якщо для облаштування одного приміщення вам необхідно буде використати не лише штори день-ніч, але й ролетні та плісе – не проблема.

Бренд Albedo Design створив для цього спеціальний каталог Concept, який дозволяє обрати однаковий матеріал одразу для трьох систем штор. Ці тканини будуть ідентичними за кольором та структурою. Завдяки цьому ви зможете легко та стильно облаштувати навіть велике приміщення, де є вікна, різні за розміром, функціоналом та формою. Крім того для ролетів день-ніч, від цього виробника, існує велика колекція тканин на будь-який смак. Можна обрати сяючий атлас яскравих, чи навпаки – ніжних приглушених відтінків. А, можливо, вам сподобається рельєфний і матовий текстиль, що своїми теплими барвами нагадує природні матеріали: дерево, каміння, зелень, та інші. Підбираючи колір для жалюзі день-ніч, важливо приділити увагу непрозорому цупкому шару тканини.

Найпопулярніші відтінки цих штор, які домінують на ринку, – це чорний, світло-сірий, темно-сірий та різні півтони коричневого. Поруч з тим, також є попит на ролети зелених та пісочно-жовтих кольорів. Однак пам’ятайте: жалюзі день-ніч мають широку гаму різних відтінків, тому їх варто обирати, зважаючи передусім на те, наскільки конкретний колір відповідає естетиці приміщення, пасує до стін та меблів. У кожному разі, жалюзі день-ніч чудово підходять для будь-якого дизайнерського рішення, тому що їх тканинні основи створюються у різних стилях, починаючи від модерну й класики, і завершуючи мінімалізмом, еко та гламуром.

Жалюзі день-ніч: способи догляду.



Будь-який інтер’єр час від часу потребує догляду. Залежно від матеріалу, різні його елементи періодично треба прати, полірувати, або чистити. Жалюзі – не виняток. Якщо для власної оселі ви обрали ролети день-ніч (день і ніч), варто зважати, що незвичайна тканина, яку застосовують для пошиття цієї моделі штор, вимагає акуратного поводження. Однак, за умов правильної експлуатації, ваші жалюзі зберігатимуть естетичний та елегантний вигляд упродовж довгих років.

Якщо жалюзі не надто забруднилися, і ви хочете лише злегка стерти тоненький шар пилу, що припорошив тканину, скористайтеся пилососом. Але пам’ятайте: його можна використовувати, увімкнувши лише найменшу потужність, застосовуючи спеціальні щітки для текстилю і стежачи за тим, щоб жодна смужка напівпрозорої тканини не пошкодилася. Жалюзі слід пилососити м’якими рухами зверху вниз, щоб бруд не проникав у матеріал. Таке чищення підходить для видалення повсякденних забруднень, таких як пил, кліщі, або навіть смог. Якщо ви не хочете ризикувати пошкодити тканину, можна використати м’яку щітку або ледь вологу тканинну ганчірку, акуратно змітаючи пил зверху вниз.

У разі виникнення невеликих плям, можливо, ви захочете очистити лише забруднену ділянку штори. Найкращий спосіб зробити це – змочити дві тканинні серветки теплою водою, окремо прикласти їх до кожного боку заплямованої частини ролети і потримати близько хвилини, щоб послабити бруд. Потім варто протерти пляму в горизонтальному напрямку. Не використовуйте мийні засоби з відбілювачами та хлором! Майте на увазі: навіть якщо сам засіб для миття не змінює забарвлення тканини, абразивне очищення плям може лишати помітні сліди. Тому рекомендується запирати точкові забруднення, уникаючи сильного тертя тканини.

Якщо ви вирішили повністю випрати ролети, то утримайтеся від використання пральних машин. Після цього реанімувати жалюзі уже не вдасться. Застосовувати можна лише ручне прання. Для цього від’єднайте тканину від механізму та помістіть у ванну з ледь теплою водою. Промочіть губку мийним засобом, попередньо розбавленим з водою, і потріть штору легкими круговими рухами. Завершивши, ретельно змийте піну. Після прання не рекомендується викручувати полотно. Тканина може втратити форму. Найкращий варіант – залишити ролету у підвішеному стані, доки стече уся вода. Надалі – сушити виріб розправленим. Прасування тканини може пошкодити її, тому краще цього уникати. Якщо ви не впевнені в ефективності та безпечності домашнього чищення ролет, зверніться за допомогою у хімчистку.

Тканинні ролети день-ніч: особливості та переваги використання.



Елегантні, функціональні, компактні та зручні у використанні – такими є тканинні ролети, які швидко завоювали прихильність покупців, прийшовши на заміну звичайним шторам. День-ніч – одна з найпоширеніших моделей таких ролетів. Механізми її роботи дуже схожі на ті, що використовуються у традиційних рулонних шторах: є ролик у верхній частині, яким можна керувати як за допомогою ланцюжка, так і за допомогою пульта дистанційного керування.

Різниця між традиційною рулонною шторою і ролетою день-ніч полягає в тому, що остання має подвійну тканину. Два шари складаються з напівпрозорих (вуальних) та непрозорих смуг. Передній шар тканини рухається незалежно від заднього, дозволяючи смугам ковзати між собою. Завдяки цьому створюється ефект відкритості та закритості вікна. Щоб управляти кількістю світла, що потрапляє до кімнати, звичайні штори потрібно розсувати, або навпаки – затуляти ними вікно повністю.

Завдяки ролетам день-ніч можна скористатися третім варіантом! Підкладка з напівпрозорої тканини дозволяє фільтрувати світло і все одно мати можливість споглядати за краєвидом надворі. Якщо ж ви забажаєте повністю закрити доступ світла до приміщення, достатньо злегка прокрутити ланцюжок. Непрозорі смуги перемежуються між собою, створивши ефект суцільно непрозорої штори. Завдяки такій конструкції, ролети день-ніч працюють однаково функціонально і вдень і вночі. Окрім того, вони слугують універсальним рішенням у різні пори року. Ми знаємо, що легкі прозорі тканини добре відбивають тепло, яке потрапляє всередину приміщення, а ось темні відтінки мають здатність його утримувати. Завдяки цим властивостям, прозорі жалюзі є чудовими влітку, а темні – найкраще підходять для зимової пори. Ролети день-ніч, на відміну від інших моделей, мають обидва шари, – прозорий і темний – а тому є багатофункціональними у відбитті тепла влітку та збереженні його взимку. Зважаючи на це, вам не потрібно буде змінювати штори щосезону, а витрати, спрямовані на підтримку тепла чи прохолоди у вашій оселі, зменшаться. Існує цілий ряд тканин різних кольорів та відтінків, які застосовуються для виготовлення ролетів день-ніч, тому ви завжди зможете підібрати варіант, який найкраще пасуватиме до інтер’єру вашої оселі.



Навігація

Головна
Про нас
Відгуки
Новини
Контакти
Послуги

Вікна
Балкони під ключ
Жалюзі
Двері вхідні (ПВХ/БРОНЬ)
Захисні роллети (Ворота)
Наші контакти

(068) 143 95 00

(098) 400 14 55

Наша адреса

Viknatop.com.ua - Усі права захищені 2021

Навігація

Головна
Про нас
Відгуки
Новини
Контакти
Послуги

Вікна
Балкони під ключ
Жалюзі
Двері вхідні (ПВХ/БРОНЬ)
Захисні роллети (Ворота)


Наші контакти




Viknatop.com.ua - Усі права захищені 2021